Futár állást hirdet a Hunparcel a magyar csomagküldő- költöztető szolgálat Londonban 1

A 2008-óta működő, először még egyszemélyes majd 2013-tól ltd- ként működő Hunparcel stabil csapattal, raktárakkal saját autókkal heti rendszerességgel szolgáltat megbízhatóan Anglia és Magyarország között mindkét irányba csomagszállítást és költöztetést. Legyen az egy doboz vagy komplett háztartás a Hunparcel megoldja egyik címről a másikra való szállítást gond és stresszmentesen akár 5 nap alatt is.

Futár állást hirdet a Hunparcel a magyar csomagküldő- költöztető szolgálat Londonban 3

A szállítások nem kevesebb mint £33-tól már elérhetőek bárki számára. Természetesen a BREXIT óta vámkezelést is vállal mind külsős cégeknek (vámügyintézést) mind saját ügyfeleknek egyaránt. Ezennel most egy megüresedő álláslehetőség betöltésére van lehetőség Julius 1-i kezdéssel. De akkor lássuk a konkrét elvárást és a számokat is.

A jelentkezőnek mindenképpen 25 évnél idősebbnek kell lennie és lehetőleg a kényelem és gyorsaság érdekében Észak Londoni lakhellyel célszerű rendelkeznie de ez nem konkrét elvárás. Amennyiben szeretsz vezetni, pakolni, szívesen megismernéd Anglia más területeit és a londoni utcákat akkor itt a lehetőség egy hosszútávú állás betöltésére.

Lássuk tehát az elvárásokat:
  • Min 3 éves londoni vezetési tapasztalat
  • Full UK driver licence
  • Társalgás szintű angol nyelvtudás
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Jó fizikai állapot
  • Megfelelő kommunikációs képesség
  • Probléma megoldás
Feladatok:
  • Költöztetések lebonyolítása, rakodása, mérése
  • Csomaggyűjtések angol és londoni területen
  • Rakodások a raktárakban és  kamionra
  • Autó állapotának megtartása, takarítása
  • Minimális adminisztratív feladatok
Amit biztosítunk:

(Amennyiben ingyenes parkolási övezetben laksz akkor céges teherautó hazajárásra)

  • Full time vagy part time bejelentett állás
  • Versenyképes kereset
  • Mobiltelefon fizetése
  • Munkanapok: kedd- péntek között
  • Szabad hétvégék
  • Nem több mint 8-10 órás munkanapok
  • Fizetett szabadság
  • Stressz mentes, nyugodt légkör
  • Általában egyedüli, önálló munkavégzés
  • 3 hónapos próbaidő

Jelentkezést és az önéletrajzokat kizárólag Május 31-ig bezárólag csak írásban ide várjuk: office@hunparcel.com

HUNPARCEL MÁR 2013-ÓTA. KÖLTÖZTETÉS ANGLIA ÉS MAGYARORSZÁG KÖZÖTT MINDKÉT IRÁNYBA, HETENTE, CSOMAGSZÁLLÍTÁSOK MÁR £33-TÓL WWW.HUNPARCEL.COM

Magyar Ügyvéd Angliában – Kártérítési Igények Személyi Sérüléses Balesetek Vagy Orvosi Műhibák Után